fbpx
photo_2024-04-01_21-31-35photo_2024-04-01_21-31-35
photo_2024-04-01_21-31-31photo_2024-04-01_21-31-31
photo_2024-04-01_21-31-33photo_2024-04-01_21-31-33

Знайдіть ваше улюблене вино

Інтернет-вітрина вина та міцних алкогольних напоїв Wine & More

В основі концепції інтернет-вітрини Wine & More лежить безпосереднє постачання вин та міцних напоїв з усього світу від виробників, за справедливими цінами та у широкому асортименті.

Портфель Wine & More складають найкращі українські експерти. З сотень тисяч марок та сортів ми відібрали ті напої, за які готові поручитись.

Асортимент інтернет-вітрини постійно оновлюється: щодня сомельє Wine & More відбирають найкращі вина світу та ексклюзивні міцні напої, щоб задовольнити індивідуальність та побажання кожного клієнта.

 

Чому нас обирають?

✓ Великий асортимент: в інтернет-магазині Wine & More представлені найкращі тихі та ігристі вина світу, вина з органічним і біодинамічним сертифікатами, міцний алкоголь та японське саке.

✓ Гарантія якості: всі напої сертифіковані та мають абсолютну гарантію автентичності.

✓ Зручний сайт: в інтернет-магазині Wine & More є зручні фільтри за ціною, кольором, країною, виробником та іншими критеріями пошуку, а також докладний опис технології виробництва та смакових характеристик алкоголю.

✓ Індивідуальний підхід до кожного клієнта: досвідчені сомельє Wine & More проконсультують та підберуть ідеальний варіант згідно з усіма побажаннями прихильника вина або навіть самого вибагливого гурмана.

✓ Довіра найкращих ресторанів, готелів та спеціалізованих винних магазинів Києва та України: компанія Wine & More є дочірнім підприємством прямого імпортера Tre Bicchieri, який є дистриб’ютором спиртних напоїв по всій території України.

 

Як зробити замовлення в онлайн-маркеті алкоголю Wine & More?

На сайті Wine & More ви знайдете багато корисної інформації про виробників і бренди терпких напоїв. Перш ніж купити алкоголь з доставкою по Києву та Україні, визначтеся з бажаним сортом, міцністю, дегустаційними характеристиками вина або міцного алкоголю.

Докладну інформацію про ці параметри ви знайдете у докладному описі позицій інтернет-вітрини Wine & More.

Якщо у вас все ще є сумніви стосовно того, який алкоголь і в якій кількості варто купити, звертайтеся за допомогою до експертів Wine & More.

Наші кур’єри доставлять товар вчасно: ви можете обрати зручний спосіб оплати та підходящий час. Доставка по містах України здійснюється Новою Поштою з можливістю післяплати.

Ми ретельно пакуємо замовлення, тому вам не потрібно хвилюватися про цілісність товару. Наші співробітники завжди готові йти на зустріч клієнтам, тому при оформленні замовлення оператори врахують ваші побажання.